هزینه کاشت ریش به روش sut

امروزه عمل کاشت ریش به روش sut گرافت های مو فرد با استفاده از دستگاه های مخصوص برداشته می شود که برای افرادی که قصد انجام این روش کاشت ریش را دارند هزینه کاشت ریش به روش sut یکی از مهم ترین موضوعاتی است که به آن فکر می کنند و ذهن آن ها را به خود مشغول کرده است . همان طور که می دانید ساختار موهای صورت و سر کاملا شبیه به هم هستند و سرعت رشد آن ها تقریبا با هم یکی می باشد ، در کاشت ریش و مو به روش sut از بانک موهایی که در پشت سر و یا کنار گوش قرار گرفته شده است مورد استفاده قرار می گیرد ، این موها کمی سالم تر و قوی تر از دیگر نقاط می باشند . در ادامه قصد داریم شما را با این روش کاشت و هزینه کاشت ریش به روش sut آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

کاشت ریش چیست ؟

یک روش درمانی برای الهام بخشیدن به موهای از دست رفته کاشت ریش و سبیل می باشد ، آقایانی که از خالی بودن ریش و سبیل خود رنج می برند می توانند با استفاده از کاشت ریش این مشکل را به طور کلی ریشه کن کنند ، از دست رفتن موها می تواند به عوامل مختلفی مانند وراثت ، نتیجه جراحت های انجام عمل های جراحی ، سوختگی و یا دیگر عوامل ایجاد شود ، برخی از آقایان این تصور را دارند که با داشتن ریش و یا سبیل های پر پشت یک علامت از مرد بودن و قدرت در آن ها نمایان می شود ، این روش جراحی یک روش بسیار عالی برای افرادی است که ریش و سبیل خود را تا حدی از دست داده اند . همچنین آقایانی که اسکار و یا جای جوش در صورت خود دارند هم می توانند با استفاده از این روش این مشکل را حل کنند .

انجام کاشت ریش آن هم به صورت کاملا طبیعی در میان مردان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، در چنین حالتی صورت فرد سالم و بدون ایراد می تواند یک ظاهر کاملا مناسب برای آقایان باشد .به طور کلی انجام این روش جراحی از سن 20 تا 22 سالگی که هورمون ها به سطح پایه می رسند قابل انجام می باشد ، این عمل جراحی بهتر است برای آقایانی انجام شود که علاقه دارند سبیل و یا ریش آن ها بزرگ تر و پر تراکم تر باشد ولی موی ریش و سبیل آن ها کم تراکم و ما منظم می باشد .

کاشت ریش چیست ؟

کاشت رویش به روش SUT

به طور کلی ریش و یا سبیل در میان آقایان مخصوصا افراد جوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و یکی از عوامل بسیار مهم در زیبایی مردان به شمار می رود ، کم بودن مو در این نواحی یک نوع آزار برای آقایانی که علاقه به ریش و سبیل دارند می باشد ، اما انجام انواع روش های کاشت با استفاده از موهای طبیعی فرد یکی از مهم ترین خواسته های آقایان برای جبران کمبود مو در این نواحی است .

یکی از بهترین روش های کاشت که بسیاری از پزشکان جراح از آن بسیار استفاده می کنند کاشت ریش به روش SUT می باشد ، دلایل بسیار زیادی وجود دارد که پزشکان جراح از این روش کاشت برای افراد استفاده می کنند که کاشت مو در این روش بدون هیچ کوتاهی مو ، با زاویه کاملا طبیعی ریش و سبیل و یک مدل دلخواه و همچنین با یک خط رویش مرتب توسط یک تیم پزشکی با تجربه کاشت مو انجام می شود .

باید این نکته را بدانید که انجام این روش کاشت یکی از بهترین روش های کاشت مو و ریش می باشد که در این روش دیگر نیازی به عمل های جراحی طولانی مدت ، خونریزی های شدید ، درد و عوارض های جانبی نمی باشد و اول تا آخر پروسه برداشت گرافت با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود ، کاشت ریش به روش SUT مزیت دیگری که دارید این است که گرافت های برداشته شده کاملا سالم می باشد و هیچ آسیبی به گرافت های اطراف سر وارد نخواهد شد ؛ در آخر از تمامی ظرفیت های بانک مو می توان بهره برد و باید این نکته را بدانید که کاشت ریش به روش SUT در یک جلسه نیز انجام خواهد شد .

مزایای کاشت مو به روش SUT

 • به هیچ وجه نیازی به استفاده از مواد های بی هوش کننده ، تیغ های جراحی و دوران درمان آن طولانی نخواهد بود .
 • نسبت به روش های سنتی کاست این روش سرعت و دقت بسیار بالایی را دارد .
 • می توانید یک خط رویش کاملا طبیعی یا تراکمی بسیار مناسب را برای خود ایجاد کنید .
 • کاشت ریش به روش SUT کاملا جدید و نوین می باشد و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک انجام می شود .
 • در این روش کاشت هیچ نیازی به استفاده از مواد های بی هوش کننده ، تیغ های جراحی و دوران درمان طولانی نمی شود .
 • به دلیل سرعت و دقت بالایی که این روش جراحی دارد در یک جلسه نیز قابل انجام می باشد .
 • به دلیل درد بسیار کم رضایت افراد در این روش کاشت بیشتر می باشد .

مزایای کاشت مو به روش SUTدیگر مزایای کاشت مو به روش sut  

 • این روش جراحی بدون بی هوشی می باشد و تنها با بی حسی های موضعی انجام خواهد شد .
 • دون های جراحی
 • بدون درد و خونریزی می باشد
 • تراکم بسیار بالای آن که به بیش از سه برابر نسبت به روش های دیگر است .
 • جلوگیری از خراب شدن فولیکول های مو تا زمان کاشت مو و یا همان فریز کردن
 • سرعت این روش به دلیل سرعت بالای انتقال فولیکول های مو
 • این روش ممکن است که فقط در یک جلسه انجام شود .
 • رعایت اصول های بهداشتی به دلیل عدم دخالت دست در عمل جراحی
 • خط رویش کاملا طبیعی با تراکم بسیار بالای آن
 • نداشتن دوره درمان

آیا نتیجه در کاشت ریش به روش sut کاملا طبیعی و دائمی خواهد بود یا خیر ؟ 

به طور کلی موهای طبیعی سبیل و یا ریش از نظر رنگ ، جنس و حالت خود کاملا با موهای سر و ابرو همخوانی دارد و از آن جایی که در کاشت ریش به روش sut از موهای سر خود فرد استفاده می شود که این هماهنگی کاملا وجود دارد و یک نتیجه کاملا طبیعی را برای افراد به ارمغان می آورد .

مزایای کاشت مو به روش SUT

هزینه کاشت ریش به روش sut

امروزه یکی از بهترین روش های کاشت مو و ریش روش SUT می باشد که طرفداران بسیاری را هم دارد ، این روش کاشت ریش یک تحول کاملا جدید برای رشد دوباره سر ، ریش و همچنین ابرو و مژه می باشد که با تراکم بسیار بالا و خط رویش کاملا طبیعی صورت می گیرد ، کاشت ریش به روش SUT دیگر هیچ نیازی به عمل جراحی نمی باشد و همچنین درد و خونریزی جزو عوارض این روش نمی باشد و تمامی مراحل برداشت گرافت ها با استفاده از دستگاه انجام می شود .

گرافت ها در این روش کاملا سالم برداشته می شود و هیچ آسیبی به گرافت های اطراف مو وارد نمی شود ، زمانی که صحبت از انجام کاشت مو می شود بعد از پیدا کردن یک مرکز عالی یکی دیگر از فاکتور های مهم هزینه کاشت ریش به روش sut می باشد ، به طور کلی هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی کاملا بستگی دارد و به همین دلیل دارای نوسانات می باشد ، یکی از این عوامل های مهم روشی است که برای کاشت خود انتخاب خواهید کرد که هزینه هر کدام از این روش ها با هم فرق دارد ، گزینه بعدی شناسایی صحیح الگوی ریزش مو در سر و تعداد گرافت های مورد نیاز برای انجام کاشت مو می باشد ، هزینه کاشت ریش به روش sut  کاملا بستگی به ریزش مو افراد دارد .

افراد مناسب برای انجام کاشت ریش 

افرادی که به طور کاملا ژنتیکی سبیل و ریش آن ها رشد کامل را ندارد و کم پست می باشد و یا قسمتی از ریش یا سبیل آن ها خالی می باشد . همچنین افرادی که قسمتی از ریش آن ها به دلیل زخم و یا سوختگی و یا بخیه رشد نمی کند و دارای ریش پراکنده هستند و علاقه دارند که خط ریش مرتبی را داشته باشند .

دوران نقاهت بعد از کاشت ریش

بعد از انجام کاشت ریش به مدت 7 تا 10 روز طول می کشد که پوست صورت فرد به طور کامل درمان شود که در بسیاری از موارد حدود یک ماه طول می کشد ، یکی از مهم ترین نکات این است که سرعت در روند درمان در این روش در همه افراد به یک شکل نمی باشد اما اگر شما از دستورات پزشک جراح خود به درستی پیروی کنید به سریع شدن روند درمان خود کمک بسیاری خواهید کرد .

ایجاد پوسته های کوچک در محل گیرنده مو ایجاد می شود که معمولا حدود 5 روز بعد از کاشت ریش این پوسته ها از بین خواهند رفت که در برخی از موارد افراد بیمار امکان دارد که این فرآیند را بیش از یک هفته برای افراد طول بکشد ، اگر بعد از انجام کاشت ریش خود دچار هر مشکی شده اید باید با پزشک جراح خود حتما صحبتی داشته باشید ، همچنین برای بیشتر شدن درصد موفقیت در فرآیند کاشت ریش باید از مراقبت های بعد از عمل به طور کامل و صحیح پیروی کنید و باید ها و نباید های این روش جراحی را به یاد داشته باشید .

دوران نقاهت بعد از کاشت ریش

 • در برخی از موارد ممکن است که لازم باشد بعد از انجام کاشت ریش از محل کار خود برای چند روز مرخصی بگیرید تا به طور کامل التهاب و تورم در صورت شما از بین برود .
 • تا آن جایی که می توانید ناحیه مورد نظر خود را تمیز نگه دارید تا ریسک ایجاد عفونت و دیگر عوارض در صورت شما به حداقل خود برسد و در صورتی که هر گونه مشکلی پیش آمد حتما با پزشک خود در میان بگذارید .
 • از دست زدن به صورت خود و خاراندن و یا هر کونه دست کاری بر روی محل پیوند مو جدا خودداری فرمایید .
 • باید از انجام یک سری از فعالیت های جسمانی بسیار شدید خودداری فرمایید تا دچار عوارض های شدید نشوید .
 • در هفته های اول بعد از عمل صورت خود را از قرار دادن در معرض نور مستقیم آفتاب جدا خودداری فرمایید زیرا که نور آفتاب ریسک ایجاد خارش و تورم و درد را در افراد بیشتر خواهد کرد .
 • به هیچ عنوان بر خلاف دستورات پزشک جراح خود از دارو های رقیق کننده و دارو های این چنینی استفاده نکنید چرا که ریسک ایجاد عفونت را در صورت افزایش خواهد داد ، تنها دارویی که در این دوران اجازه مصرف دارد آنتی بیوتیک ها می باشند که آن ها توسط پزشک جراح با هدف جلوگیری از بروز عفونت تجویز خواهد شد .
 • از  انجام یک سری از فعالیت های جسمانی مانند شنا و یا دوش های آب کرم و سونای خشکم و بخار جلوگیری فرمایید .
 • حداقل چند مدت بعد از عمل از استعمال هر گونه دخانیات جدا خودداری فرمایید زیرا که تنباکو ریسک طولانی شدن دوران بهبود را در افراد بیشتر خواهد کرد .
 • نباید یک الی دو هفته صورت خود را اصلاح کنید.

کلام آخر 

به طور کلی هزینه کاشت ریش به روش sut کاملا بستگی به کیفیت و تراکم مویی دارد که در سر فرد کاشته می شود کاملا تفاوت دارد ، همچنین طبق آزمایشاتی که فرد قبل از عمل خود انجام می دهد پزشک جراح انتخاب می کند که کدام روش برای فرد کاملا مناسب می باشد و بعد از تحقیقات لازم و اطمینان کامل از پزشک کاشت خود می توانید اقدام به انجام کاشت ریش و یا سبیل خود کنید ، از این که ما را تا آخر مقاله هزینه کاشت ریش به روش sut  همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
بهترین روش کاشت ریش
نوشتهٔ بعدی
بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هشت + پانزده =

فهرست
Call Now Button