بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه

امروزه یافتن بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه یکی از مهم ترین کار ها برای افرادی است که تصمیم به انجام کاشت ابرو دارند ، بسیاری از افراد به دنبال بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه برای انجام عمل خود هستند ، بهترین مراکز عمل جراحی زیبایی برای انجام این عمل جراحی هم از این قاعده مستثنی نمی باشد ، به طور کلی یکی از موثر ترین و پر طرفدار ترین روش هایی است که به افراد کمک بسیاری می کند که ابرو هایی کاملا طبیعی و خوش فرمی را برای خود داشته باشید .

شاید برای بسیاری از افراد این عمل جراحی این گونه به نظر برسد که این تنها روش برای زیبا تر و پر پشت نمودن ابروهای بانوان می باشد اما باید این نکته را بدانید که با وجود این که خانم ها نسبت به انجام این عمل جراحی علاقه بیشتری را نشان می دهند اما آقایان بسیاری علاقه زیادی به انجام این روش جراحی دارند ، به این دلیل که زیبایی در صورت آقا و یا خانم نمی شناسد و همه افراد چه مرد و چه خانم نیاز به یک ابرو خوش فرم و پر پشت دارند . در ادامه قصد داریم شما را با بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید با ما همراه باشید .

کاشت ابرو چیست ؟

تعداد بسیاری از خانم ها هنوز هم این تصور را دارند که انجام تاتو و هاشور از بهترین روش های پر کردن ابرو و فرم دهی به آن ها می باشد ، این موضوع بیشتر به دلیل شناخت نا کافی از هر یک از روش های زیبایی و معایب و مزایای آن ها می باشد ، باید این نکته را بدانید که این دو روش کاملا موقتی می باشند و یک ظاهر طبیعی به صورت افراد نمی دهد ، رنگ تاتو و یا هاشور کاملا شیمیایی می باشد و با موهای طبیعی ابرو فرد صد در صد تفاوت دارند ، همچنین بعد از گذشت یک مدت بسیار کوتاه باید برای تمدید آن حتما اقدام کنید و در هر بار تمدید خود باید زخم ها و درد ناشی از آن را تحمل کنید و در آخر هم ممکن است به نتیجه مورد نظر خود اصلا نرسید .

کاشت ابرو چیست ؟همچنین انجام این روش جراحی یکی از مهم ترین روش هایی است که زیبایی صورت فرد را به صورت کاملا دائمی به شما هدیه خواهد داد ، در انجام کاشت ابرو ، موهای فرد از ناحیه های اطراف سر و یا کناره های گوش فرد کاملا برداشته می شود و در نواحی ابرو نیز کاشته می شود ، به همین خاطر از این عمل یک نتیجه کاملا نچرال و طبیعی را خواهید داشت ، روش های گوناگونی کاشت ابرو تقریبا با تمامی روش های  انجام کاشت مو یکی می باشد و می توان آن را نوعی از کاشت مو در نواحی ابرو ها دانست ، در انجام این عمل جراحی علاوه بر موها ارگان های تولید کننده موارد مورد نیاز برای رشد تار مو ها هم انتقال می یابند ، همین مورد است که موجب می شود تا نتیجه کاشت ابرو برای همیشه برای افراد باقی بماند و یک ابرو طبیعی حتی بهتر از روز های اول را به افراد هدیه دهد ، موهای کاشته شده در ابرو صورت فرد کاملا شبیه به موهای طبیعی رشد خواهند کرد پس به در این حالت شما نیاز به اصلاح و کوتاهی ابرو ها بعد از انجام کاشت دارید .

ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه

به طور کلی پیوند ابرو ها تنها کاشت فولیکولی نمی باشد بلکه به دانش بسیار بالا در زمینه های آناتومی ، متد های جدید کاشت ابرو و طراحی ابرو ها نیاز خواهد داشت ، ابروهایی که کاشته شده اند باید از نظر دیگران و خود فرد کاملا طبیعی به نظر برسد و کمترین میزان جراحت را برای فرد به جا بگذارد ، به همین دلیل این عمل جراحی پیوند و کاشت ابرو حساسیت های بسیاری برای افراد همراه دارد ، به همین خاطر برای انجام این عمل جراحی باید از تجربه و تخصص و مهارت پزشک جراح اطمینان داشته باشید ، در ادامه شما را با مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

توانایی پیش بینی و تشخیص صحیح : این که پزشک جراحی زیبایی شما قادر به انجام یک کاشت حرفه ای باشد یک نکته بسیار مهم در کاشت مو و یا ابرو می باشد ، پزشک متخصص زیبایی ابرو شما باید به درستی بتواند تعداد گرافت و میزان مورد نیاز خود را با تراکم بسیار بالا برای پیوند ابروی شما تشخیص دهد ، بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه باید از ویژگی های تشخیص خوبی داشته باشد و بتواند به بهترین شکل ممکن میزان و تعداد گرافت ها را برای پیوند ابرو متناسب با مدل انتخاب ابرو فرد به درستی هر چه صحیح تر تشخیص دهد ، همچنین بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه باید قدرت بسیار بالایی را در تشخیص محل دقیق بانک موی فرد برای برداشت مو ها و فولیکول های سر فرد داشته باشد به این دلیل که کیفیت بانک موها بر موفقیت پیوند موی طبیعی بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیهتجربه و دقت بسیار بالای پزشک در کاشت ابرو افراد : یکی دیگر از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های بهتر دکتر کاشت ابرو تجربه بسیار بالا و دقت کافی در زمان انجام پیوند ابرو ها می باشد ، این عمل زیبایی در نواحی فوقانی چشم صورت می گیرد ، نزدیک بودن نواحی کاشت به چشم های فرد حساسیت کار را برای فرد بیش از قبل بیشتر می کند ، پس دکتر زیبایی باید تمرکز بسیار بالایی را در زمان انجام کار خود داشته باشد ، همچنین هم برداشت و یا کاشت فولیکول ها به دلیل حساسیت و آسیب پذیری بسیار بالایی که فولیکول ها دارند باید با نهایت ظرافت و دقت زیاد صورت گیرد چرا که در صورت آسیب دیدگی فولیکول های مو به هیچ وجه دیگر امکان رویش مو و جوانه در موها نخواهد بود .

ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه های کاشت ابرو طبیعی : یکی از مهم ترین ویژگی های مهم بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه ارائه مشاوره بسیار عالی قبل از انجام کاشت ابرو طبیعی می باشد ، بسیاری از افراد که قصد انجام کاشت ابرو را دارند امکان دارد که نتیجه و انتظارات غیر منطقی و رویایی را از کاشت ابروی خود داشته باشند ، این افراد لازم است که حتما پزشک جراح زیبایی ابرو نتیجه عاقلانه تر و منطقی تری را به این افراد توضیح دهند و فرد مراجعه کنده را از منع این کار به خوبی قانع کنند .

قبل از انجام هر اقدامی لازم است که فردی که قصد انجام این عمل را دارد اطلاعات کافی در خصوص جزئیات و نحوه این عمل دریافت کنند ، همچنین در جلسات مشاوره قبل از انجام این عمل زیبایی باید توسط یک کلینیک بسیار عالی در حضور پزشک متخصص در این زمینه انجام دهید ، در این جلسات نظرات و ابهاماتی که افراد دارند برطرف خواهد شد ، توضیحات قانع کننده پزشک جراحی زیبایی انتظارات غیر منطقی و رویایی را که امکان دارد فرد از نتیجه کار خود داشته باشد به طور کامل برطرف شود ، پزشک جراحی زیبایی ابرو باید قبل از انجام کاشت ابروی خود فرد را با تمامی جوانب و مشکلات کاشت ابرو در زمان و بعد از آن آشنا کند تا فرد بتواند تصمیم نهایی و درست خود را بگیرد .

انتخاب یک روش درست برای کاشت ابرو : با توجه به این موضوع که دلایل ریزش ابرو در افراد کاملا متفاوت می باشد و هر یک از آن ها یک مدل خاص را برای ابرو های خود انتخاب می کنند پس بهترین بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه باید بتواند که یک روش مناسبی را برای افرادی که قصد انجام کاشت ابرو را دارند انتخاب کند تا در نهایت نتیجه ایده آل برای آن ها به دست آید .

حمایت از فرد متقاضی : بعد از تمام شدن این عمل زیبایی فردی که قصد انجام کاشت ابرو را دارد باید به خوبی از خود مراقبت کند تا دوران درمان بدون ایجاد هیچ مشکلی سپری خواهد شد و بعد از گذشت 6 ماه بتواند شاهد رشد موهای پیوندی خود باشید ، بهترین پزشک کاشت ابرو نه تنها یک عملکرد بسیار عالی در اجرای کار خود دارد بلکه با صبوری لازم و حوصله خود از افراد حمایت می کند تا فرد دچار نگرانی و یا عوارض کاشت ابرو خود نشود ، همچنین در جلسات مشاوره نیز تمامی نکات مراقبتی قبل و بعد از کاشت ابرو را برای این افراد بیان خواهند کرد که این موضوع از اهمیت بسیار بالایی در موفقیت افراد دارد .

ویژگی بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه

افراد مناسب برای انجام کاشت ابرو

 • اگر شما جزو افرادی هستید که به صورت مادر زادی و کاملا ژنتیکی ابرو های نازک و یا کم پشتی را دارید و یا به طور کلی موهای ابرو های شد رشد کافی را نداشته است .
 • اگر از شکل ابرو های خود ، فرم و یا حالت ابرو های خود رضایت کافی را ندارید .
 • اگر به دلیل آسیب ، بخیه ، سوختگی ، شکستگی و دیگر موارد تمامی قسمت های ابروی شما به طور کامل از بین رفته و یا می خواهید جای زخم و یا بخیه خود را در این نواحی بپوشانید .
 • اگر به دلیل بیماری های زمینه ای مانند اختلالات غده های تیروئید و یا یک سری از بیماری های پوستی ، ابرو های شما دچار ریزش مو شده است و بعد از درمان و یا کنترل بیماری می توانید برای کاشت موی خود اقدام نمایید .
 • خانم هایی که به دلیل برداشتن بعد از حد ابرو های خود دچار نازکی و یا کم پشتی ابرو های خود شده اند و همچنین خانم هایی که ابرو های خود را تاتو کرده اند و یا هاشور زده اند و می خواهند ظاهر ابرو ها طبیعی تر نیز به نظر برسند .

مراقبت های بعد از عمل کاشت ابرو

 • به طور کلی پانسمان ها بر روی نواحی بانک مو و نواحی کاشت برای دو روز باقی می ماند و در این مدت زمان به صورت مرتب باید پانسمان را عوض کنید و این نواحی را کاملا تمیز نگه دارید .
 • بعد از  برداشتن پانسمان خود این نواحی را حتما با احتیاط بشویید .
 • بهترین پزشک کاشت ابرو مایع مخصوصی را به شما خواهد داد که شما باید هر 2 الی 3 ساعت یک بار آن را بر روی ابرو های پیوند شده خود اسپری نمایید که این کار بر اساس دستورالعمل پزشک جراح و به صورت مرتب آن ها را انجام دهید .
 • امکان دارد که بعد از انجام کاشت ابروی خود پوسته ها و یا لخته هایی بر روی ابروی پیوند داده شما وجود داشته باشد به هیچ وجه نباید آن را دستکاری کنید تا خودشان به طور کامل برطرف شوند .
 • اگر پوسته ها و یا لخته به طور کامل برطرف شده اند می توانید ابرو های خود را آرایش نمایید .
 • حتما می توانید برای کمتر نمودن التهاب از کمپرس های سرد استفاده نمایید اما به هیچ وجه نباید آن ها را بیشتر از 20 دقیقه بر روی ابرو های خود نگه دارید .

مراقبت های بعد از عمل کاشت ابرو

زمان بهبود کاشت ابرو چقدر است ؟

از آن جایی که این روش جراحی با استفاده از ابزار های بسیار ظریف و تکنیک های تهاجمی بسیار کمتر استفاده می کنند ، افراد مورد جراحی می توانند به طور کاملا معمول 48 ساعت بعد از پیوند ابروی خود و فعالیت های روزمره خود از سر بگیرند تا زمانی که در فعالیت های بسیار شدید و یا ورزش های شدید به هیچ وجه شرکت نکنند .

آیا ابرو های کاشته شده دائمی می باشند ؟ 

باید به شما بگوییم که ابرو ها می توانند به عنوان یک راه حل کاملا دائمی برای نازک نمودن ابرو ها مورد استفاده قرار می گیرد ، بعد از انجام کاشت ابروی خود فرد رشد ، ریزش و بازسازی طولانی مدت را دقیقا مانند ابرو های طبیعی تجربه کنید .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله بهترین دکتر کاشت ابرو در فرمانیه همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
هزینه کاشت ریش به روش sut
نوشتهٔ بعدی
آیا کاشت ابرو درد دارد ؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 10 =

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان ( کلیک کنید)