قیمت کاشت هر تار مو

عمل زیبایی کاشت مو یکی از روش های جدید و پر طرفدار برای افرادی است که از طاسی موهای خود و یا کم پشتی موهای خود رنج می برند ، به طور کلی قیمت کاشت هر تار مو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان میزان مشخصی برای این عمل زیبایی تعیین کرد ، همان طور که می دانید یکی از فاکتور های زیبایی در آقایان و خانم ها موی سالم و زیبایی آن ها می باشد ، داشتن موهای پر پشت در هر فردی چه در آقایان و چه در خانم ها موجب افزایش اعتماد به نفس فرد شده و حس بسیار خوبی را در افراد ایجاد خواهد کرد .

یکی از مشکلات رایج در میان افراد ریزش مو می باشد که افراد برای مقابله با آن ها ممکن است که دست به انجام هر کاری مانند محلول های گیاهی و شیمیایی ، شامپو و ماسک ، دارو های گوناگون و حتی کاشت مو خواهند شد ، در ادامه قصد داریم شما را با کاشت مو و قیمت کاشت هر تار مو آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

کاشت مو چیست ؟

به طور کلی این عمل یک عمل زیبایی به حساب می آید که برای از بین بردن ریزش موها صورت می گیرد ، در این عمل زیبایی فولیکول های مو از قسمت پشت سر خود فرد برداشته خواهد شد و در یک مکان که کاملا بهداشتی و ضد عفونی می باشد آماده خواهد شد و در آخر قسمت طاس و یا کم موی سر آن ها را می کارند ، در این مراحل با توجه به نیاز و همچنین شرایط فرد بیمار به روش های مختلفی می توان عمل زیبایی کاشت مو را انجام داد .

کاشت مو در خانم ها ممکن است که کمی متفاوت تر از کاشت موی آقایان باشد زیرا دلایل ریزش موی خانم ها با آقایان بسیار متفاوت می باشد ، در مرحله اول برای انجام این روش زیبایی باید یک بانک موی مناسب را داشته باشید و این که بسیاری از بیماری ها هم هستند که به دلیل اختلال در سیستم ایمنی بدن موها ریزش خواهند کرد و کاشت مو درمان مناسبی برای آن ها نمی باشد ، در آخر عمل زیبایی کاشت مو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که به طور کلی دارای سه مرحله می باشد ، مرحله اول آن برداشت است که با روش های خاص و ابزار های مخصوص از قسمت پشت شر و یا نواحی اهدا دهنده موها را برداشت خواهند کرد و تعداد تار های برداشته شده کاملا به بانک موی شخص مربوط خواهد بود ، یعنی اگر یک فردی دارای بانک موی قوی می باشد طبیعی است که می توان موهای بیشتری را می توان از قسمت اهدا کننده سر فرد برداشت کرد .

کاشت مو چیست ؟دومین مرحله در انجام این عمل زیبایی تعبیه فولیکول ها و یا همان تار موها می باشد که همان طور که در بالا گفته ایم تار موها باید در جایگاهی کاملا بهداشتی و ضد عفونی شده قرار بگیرند ، سومین مرحله آخرین مرحله و حساس ترین مرحله در کاشت مو می باشد که باید تار موهای برداشته شده به ناحیه گیرنده انتقال پیدا کند و در کاشت مو تکنیک ها و روش های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد .

عمل زیبایی کاشت مو چگونه بر روی زیبایی فرد تاثیر می گذارد ؟ 

همان طور که می دانید در نگاه اول هر فردی که دارای موهای کم پشت و یا طاسی موها باشد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب خواهد کرد و در آخر وجود این طاسی ها می تواند موجب شود که در یک حالت کلی ظاهر زیبایی شما را از بین ببرد . برخی از افراد هم هستند بعد از ریزش موهای خود دچار کمبود اعتماد به نفس خواهند شد و حتی در بعضی از مواقع افراد تمایلی به رسیدگی ظاهر خود ندارند .

یک نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که طاسی با استفاده از یک روش ساده و یا همان عمل کاشت مو و با توجه به هزینه کاشت هر تار مو که یک هزینه کاملا منطقی است به راحتی می توانید زیبایی موهای خود را به ارمغان آورید . البته در این روش زیبایی مو مسائل بسیار مختلفی وجود دارد که پزشک جراح زیبایی کاشت موی شما قبل از انجام عمل به آن ها می پردازد ، زیرا باید دلایل ریزش را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید و مراحل درمانی قطعی برای همیشگی بودن موهای کاشت شده خود صورت گیرد و همچنین یک محل مناسب را برای اهدای فولیکول های مورد نیاز برای انجام این عمل مشخص گردد.

قیمت کاشت هر تار مو

تنها روش های درمان موهای از دست رفته کاشت مو می باشد ، این عمل زیبایی از آن دسته عمل های زیبایی می باشد که بسیاری از بیمه های کشور ها نسبت به پرداخت هزینه های کاشت مو تعهدی ندارند و تنها برخی از بیمه های تکمیلی با یک سری شرایطی که دارند هزینه های داروی کاشت مو را پرداخت می کنند و به همین دلیل یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارند قیمت کاشت هر تار مو و هزینه آن می باشد .

به طور کلی با توجه به تعرفه های وزارت بهداشت هزینه کاشت مو با توجه به گرافت های کاشته شده مو بستگی دارد . در ادامه قصد داریم شما را با عوامل تعیین کننده در هزینه کاشت مو آشنا کنیم ممنون می شویم که با ما همراه باشید .

قیمت کاشت هر تار موعوامل موثر در قیمت کاشت مو

به طور کلی عوامل مختلفی وجود دارد که در هزینه کاشت مو تاثیر گذار می باشد که در ادامه شما را با این عوامل تعیین کننده آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

منطقه جغرافیایی : شاید برای برخی از افراد این مسئله غیر قابل باور باشد اما اینکه شما قصد انجام این عمل زیبایی را دارید و این که تصمیم دارید در کدام منطقه عمل زیبایی کاشت موی خود را انجام دهید در هزینه آن بسیار تاثیر گزار می باشد ، منظور ما فقط عمل زیبایی در یک کشور و یا یک منطقه جغرافیایی می باشد حتی هزینه هر عملی در یک شهر نسبت به دیگر شهر ها متفاوت خواهد بود و از آن هم جالب تر اینکه کلینیک مورد نظر در یک منطقه خاص و یا شهر های بزرگ باشد هزینه ای که به شما می گویند با هزینه کاشت مو در یک منطقه با یک روش دیگر یکسان می باشد .

آیا مراکز با توجه به منطقه جغرافیایی خود محدودیتی را در انجام این روش کاشت مو دارند یا خیر ؟ 

به طور کلی برخی از روش های کاشت مو مانند کاشت مو به روش micro fit به دلیل گران بودن تجهیزات مخصوصی که دارند و دانش مورد نیاز برای انجام این روش زیبایی فقط در برخی از شهر ها و کلینیک های زیبایی قابل انجام می شود ، از یک طرف دیگر تیز استفاده از برخی از روش ها امکان دارد در یک کشور بسیار پر هزینه تر از یک کشور دیگر باشد ، به همین دلیل اگر به کشور ترکیه بروید خواهد دید که برخی از افرادی که برای این روش زیبایی سفره کرده اند علاوه بر سیاحت ، هزینه بسیار کمتری را برای انجام کاشت مو نسبت به کشور خود پرداخت کنند .

به چه دلیل قیمت کاشت مو در کشور خودمان نسبت به دیگر کشور ها ارزان تر می باشد ؟

یک باور بسیار اشتباه در مورد قیمت کاشت هر تار مو در ایران است این است که در ایران به دلیل کیفیت کمی که دارد این عمل زیبایی ارزان تر خواهد بود ، اما باید به شما بگوییم که در کشور ما نیز در زمینه کیفیت این عمل زیبایی از بسیاری کشور های پیشرفته دنیا جلو تر می باشد و علت پایین بودن هزینه های خدمات کاشت مو و حتی بسیاری از عمل های زیبایی پوست و مو رقابت شدید و تعداد بسیار بالای کلینیک های کاشت پوست و مو در ایران می باشد .

عوامل موثر در قیمت کاشت موکلینیک انتخاب انجام کاشت مو 

اگر شما یک پزشک زیبایی را ببینید که در دو کلینیک زیبایی پوست و مو مشغول به کار است و با ابزار و مواد یکسانی کار خود را انجام می دهد در کمال تعجب می بینید که به ازاری شرایط یکسان و روشی که در این عمل زیبایی استفاده می کند دو هزینه متفاوت را از افراد تقاضا می کند ، این اتفاق به این دلیل است که هر مرکز زیبایی تعرفه های خاص خودش را دارند و انتخاب یک کلینیک زیبایی هر هزینه های نهایی این عمل تاثیر گزار می باشد .

میزان کم پشتی ، طاسی و گرافت های کاشته شده در محل مورد نظر : به طور کلی هر اندازه که طاسی فردی بیشتر باشد نیاز به کاشت گرافت های بیشتری بر روی سر فرد وجود دارد ، همچنین کاشت گرافت های بیشتر در افراد زمان بیشتر ، انرژی و موارد مصرفی بیشتری را می خواهد و تمامی این ها باعث بالاتر رفتن هزینه این روش زیبایی می باشد .

روش های مختلف کاشت مو : یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه کاشت مو روش های انجام این روش می باشد ، برای انجام برخی از روش عای کاشت مو مانند کاشت مو به روش micro fit نیاز به یک سری دستگاه های مخصوص دارید ، در مقابل هم در برخی از روش های کاشت مو مانند کاشت مو به روش fit بخشی از فرآیند های برداشت و کاشت فولیکول های مو و یا تمامی آن ها به صورت دستی و با استفاده از پانج و پنس صورت می گیرد . استفاده از این دستگاه های زیبایی برای برخی از مراکز زیبایی پوست و مو هزینه هایی را در برداشته که برای توجیه اقتصادی آن ها هزینه های بالاتری را از افراد خواهند گرفت .

ارزان ترین روش های کاشت مو

به طور کلی کاشت مو به روش های fut به نسبت دیگر روش های کاشت موی زیبایی بسیار کم هزینه تر خواهد بود در این روش زیبایی به دلیل برداشت فولیکول های موی به سر آن هم به صورت یک جا و به سرعت انجام خواهد شد ، همچنین مدت زمان این روش کاشت مو کمتر می باشد ، این سرعت در انجام این کار موجب می شود هزینه این عمل زیبایی هم ارزان تر از دیگر روش های کاشت مو باشد .

اما کاشت مو به روش fit به این دلیل که فولیکول ها به صورت تکی با حساسیت های بالا از بانک مو برداشته خواهد شد و برای انجام این کار زمان بیشتری را پزشک صرف آن خواهد کرد و هزینه بیشتری را نسبت به کاشت مو به روش fut دارد .

ارزان ترین روش های کاشت موانواع مختلف کاشت ابرو

این روش زیبایی هن مانند دیگر روش های زیبایی دارای انواع و روش های مختلفی می باشد که در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهیم کزد :

کاشت مو به روش fit : یکی از روش های موثر در انجام کاشت مو کاشت مو به روش fit می باشد که با توجه به عوارض هایی که در این روش زیبایی برای افراد به وجود می آید این روش بر خلاف کاشت مو به روش fut دیگر بر و برداشتن قلپ و یا همان نوار را نخواهد داشت ولی در عوض عوارض این روش زیبایی کاشت را می توان به درد های بسیار شدید ، خونریزی های پی در پی ، دوران درمان و … اشاره کرد .

کاشت مو به روش fut : یکی دیگر از روش های کاشت مو کاشت مو به روش fut می باشد در این روش زیبایی یک قلپ و یا همان قلپ را از پشت سر برداشت خواهند کرد و موها را از پوست سر فرد جدا خواهد کرد و در آخر فضاهای خالی از مو را کاشت انجام می دهند .

کاشت مو به روش bht :در این روش کاشت مو به جای برداشتن مو از نواحی پشت سر از موهای بدن مانند سینه ، کمر ، سینه ، ران و یا هر جای بدن که بشود از آن جا ها مو را برداشت کرد به روش پانچی موهای فرد برداشت خواهد شد و در قسمت مورد نیاز موی برداشته شده در خود موی سر کاشت انجام می شود .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله قیمت کاشت هر تار مو همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
آیا کاشت ابرو درد دارد ؟
نوشتهٔ بعدی
عوارض کاشت ریش

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 − 1 =

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان ( کلیک کنید)